Ik zit nog wat meer met plugins te spelen… een hele hoop die under-the-hood werken en waar jullie niks van merken, maar ook een paar leuke… Zoals een nieuwe geïntegreerde audio player:
Over Guy

Deze site, Style over Substance, is de blog van Guy Sie, student communicatie- wetenschappen aan de Universiteit Twente. Guy studeert af in de richting marketing met een minor informatica. Zijn berichten gaan over onderwerpen die met z'n vakgebied te maken hebben, maar net zo vaak over gamen, koken, design en alle andere willekeurige interesses die hij heeft... »meer
Guy...
- zow, snel even de karaf voor Frey's afstuderen geregeld... kan me weer helemaal richten op de intro ;) 1 uur geleden
- het doet z'n ding, lekker qua muziek, ziet er prima uit... maar niks vernieuwends. Voel me wat... euh... ouderwets. 14 uur geleden
- toch blijft het jammer dat ik eig niets nieuws heb geleerd qua videobewerking sinds 2004. Al m'n werk is hetzelfde. 14 uur geleden
- Oudere tweets...
Posting tweet...

hoe zit dat met licensies als je muziek laat beluisteren op je website?
Ik heb me er niet in verdiept, maar ik denk dat de vraag is waar de files hosted zijn. Nu is deze voor de test specifiek even op m’n eigen server gezet, maar meestal link ik naar anderman’s files.
Nee zo werkt dat niet. Je moet een uitzend abonnement voor websites aanvragen bij de buma, dan mag je muziek uitzenden. Ik denk dat de kans niet erg groot is dat je gepakt wordt, maar toch… het is illegaal nu.
Ik zag het, 312 euro ex btw p/j voor een niet commerciele webcasting licentie, maar ik ben toch erg benieuwd naar hoe dat juridisch zit. Ben ik muziek aan het uitzenden als ik link naar een file die niet op mijn server staat?